Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Уряд, який замість обладнання для лікарень купує іноземні катери, не може називатися українським

Питання, які на своїх засіданнях розглядає уряд, нічого, крім обурення, не викликають.

«Скажіть, яке відношення до потреб людей і країни, особливо у період епідемії, має закупівля іноземних катерів?» – запитує народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Заморожені витрати на закупівлю медичного обладнання. У Національної служби здоров'я не вистачає грошей, щоб перерахувати аптекам на програму доступних ліків. На рік відкладається підвищення зарплат вчителям. Зате влада з легкістю повертає мільйонні виплати іноземним наглядачам у наглядових радах. Підвищує зарплати прокурорам і чиновникам. І збирається витратити сотні мільйонів гривень на закупівлю французьких прикордонних катерів», – зазначив народний депутат.

Політик підкреслив, що в ситуації, яка склалася в економіці національному бізнесу потрібна допомога і підтримки його позицій на зовнішніх ринках.

«Людям потрібна робота і зарплата. Дірявому державному бюджету - надійне джерело податкових надходжень. Замість цього команда Шмигаля приймає рішення продовжувати торговельну війну з Росією. Україну буквально відрізають від ринків СНД. Пояснюють це конфліктом, ідеологічними причинами. Але всі знають, що умовою для припинення будь-якого протистояння є діалог і взаємна економічна зацікавленість сторін. Заморожувати торгівлю – означає робити конфлікт вічним. Саме цього в україно-російських відносинах нинішня влада і домагається», – сказав він.

Позбавити українського виробника ринків, ресурсів і здатності чинити опір експансії транснаціональних корпорацій, – схоже, саме таке завдання виконує український уряд за вказівкою зовнішніх кураторів.

«За "кредитну дозу"влада готова знищувати робочі місця, щоб забезпечити потік дешевої і безправної робочої сили на Захід. Але цього уряду вже недовго залишилося. Копійчаних кредитів цієї влади вистачить буквально на кілька місяців. Далі буде різке загострення економічної, соціальної та політичної кризи. Цьому уряду доведеться піти, а парламент на чолі з безвідповідальною більшістю чекає повне перезавантаження. Це буде вже не просто зміна персоналій - це буде повна зміна державної політики», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 26 листопада 2020
×
Приєднатися