Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Уряд повинен розпочати реструктуризацію боргів і надати підтримку економіці та громадянам

Про це у коментарі журналістам сказав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи ухвалений Кабміном проект держбюджету на 2021 рік.

«Якщо подивитися на цей бюджет неозброєним оком, ми побачимо, що платежі на погашення та обслуговування держборгу складуть майже 600 млрд грн, що співвідносніо з 56% доходів держбюджету. Це абсолютно неприпустимо у тій ситуації, яка складається у державі. І уряд мав би проводити активні переговори щодо реструктуризації цих боргових зобов’язань, а також провести ревізію тих угод, які були укладені такими видатними «державними діячами», як екс-міністр Яресько та екс-премєр Яценюк. За цими договорами ми сьогодні сплачуємо колосальні суми і будемо їх сплачувати ще довгі роки», – наголосив парламентар.

На його думку, непомірне зростання видатків на держапарат і силовиків – це непомірний тягар для збіднілих громадян.

«200 млрд грн на кінець 2020 року складе дефіцит Пенсійного фонду. Це означає, що  решта витрат буде фінансуватися за залишковим принципом. Та й сама структура бюджету не нормальна – ми щороку нарощуємо свої боргові зобов’язання. Уряд не робить нічого для активізації нашої економіки та промисловості, які можуть дати поштовх до серйозного зростання ВВП, створення робочих місць, підвищення надходжень до бюджету. Про яке зростання доходів бюджету-2021 може йти мова, якщо у нас хронічно не виконується бюджет-2020?» – підкреслив Микола Скорик.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити виплачувати колосальні борги, розпочати перемовини про реструктуризацію і надати підтримку економіці та нашим громадянам. За такий бюджет голосувати ми не будемо. Крім того, ми вважаємо, що заміна окремих міністрів у цьому уряді, як це планує монобільшість, нічого не дасть. Нинішній непрофесійний уряд у повному складі повинен піти у відставку», – вважає політик.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися