Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає створення ТСК для розслідування подій 2 травня в Одесі

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Ми з колегами неодноразово пропонували парламенту VIII скликання створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі. Минуло майже 5,5 років з моменту трагедії, проте жоден із замовників та виконавців не покараний. Навпаки, люди, які брали активну участь у цих подіях, продовжують порушувати закон і в Одесі, і в Києві, і в інших містах України», — підкреслив парламентар.

На думку опозиційного політика, громадянське примирення неможливе без прозорого та об'єктивного розслідування резонансних злочинів. Винні у загибелі людей мають предстати перед судом.

«Я маю на увазі і події на Майдані, і події в Одесі, і резонансні вбивства Олеся Бузини та Павла Шеремета, я маю на увазі й тих, хто вбивав нацгвардійців під стінами Верховної Ради. Жодна з цих подій до сьогодні не розслідувана», — наголосив народний депутат.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії.

«Звертаюся до всіх політичних сил, до позафракційних народних депутатів долучитися до цієї ТСК. Це буде серйозний сигнал для світового співтовариства, адже події 2 травня стали темою обговорення і в ООН, і в Раді Європи, і в інших впливових міжнародних правозахисних організаціях. Створення Тимчасової слідчої комісії буде важливим сигналом і для українського суспільства, що для нової влади головне закон, людина та її права», — акцентував Микола Скорик. 

Опубліковано: 11 вересня 2019
×
Приєднатися