Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик звернувся до керівництва МОЗ з проханням збільшити кадровий склад медустанов Одещини

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик звернувся до міністра охорони здоров'я В. Ляшка щодо направлення до Одеської області додаткової кількості медиків.

Відзначається, що сьогодні Одеський регіон лідирує в сумній статистиці захворюваності  на коронавірус. Кількість гострих проблем нестачі лікарняних ліжок, кисню та апаратури поповнило критично важливе питання браку медперсоналу.

За словами парламентаря, у всіх чотирьох спеціалізованих під прийом ковідних пацієнтів міських лікарнях спостерігається дефіцит кадрів, зокрема лікарів-анестезіологів, інфекціоністів, середнього і молодшого медичного персоналу.

Відомі випадки, коли в відділеннях для хворих на коронавірус, на 50-60 пацієнтів доводиться лише 1-2 медичні сестри.

Опозиціонер звертає увагу на ще один негативний фактор: в ряді випадків одесити змушені чекати невідкладну допомогу годинами, оскільки в пошуках вільних ліжко-місць міські «швидкі» транспортують пацієнтів у лікарні області.

На думку політика, поліпшити ситуацію в Одесі та області можуть додаткові медичні кадри з інших областей, де ситуація з пандемією не так критична.

«Одеса має необхідну інфраструктуру і здатна знайти кошти на розміщення та утримання спрямованих медиків», - акцентував опозиціонер, підкресливши, що дана міра дозволить значно поліпшити роботу медустанов і дасть можливість надавати необхідну медичну допомогу більшій кількості пацієнтів.

Опубліковано: 19 жовтня 2021
×
Приєднатися