Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик звернувся до голови МЗС Д. Кулеби

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик звернувся до голови МЗС Дмитра Кулеби за офіційним роз'ясненням позиції делегації України в ООН, яка проголосувала проти прийняття резолюції про боротьбу з героїзацією нацизму.

18 листопада на засіданні Комітету з соціальних і гуманітарних питань та питань культури Генасамблеї ООН 122 країни підтримали проект резолюції «Про боротьбу з героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практик, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії та пов'язаної з ними нетерпимості». Проти прийняття документа виступили лише США і Україна.

«На захист яких цінностей спрямоване рішення українського дипкорпусу проголосувати проти вищезгаданого проекту резолюції? Яка офіційна позиція і аргументація були висловлені представниками України в ООН для обґрунтування такого рішення?» – йдеться у депутатському зверненні Миколи Скорика до голови українського МЗС.

«Співавторами резолюції стали близько 20 держав. Голосуючи проти, представники України таким чином виступили проти наміру світової спільноти засудити героїзацію і пропаганду нацизму та неонацизму», – резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 19 листопада 2020
×
Приєднатися