Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Нинішній уряд здатен продукувати лише гучні назви для своїх пустопорожніх піар-проектів

Кабінет міністрів постійно продукує різноманітні прожекти, але при цьому нічого не робить для реального розвитку економіки і підвищення рівня життя людей.

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

Парламентар зазначив, що в ході засідань Кабміну чиновники весь час заявляють проекти з гучними і привабливими для виборця назвами.

«Пілотний проект «Розвиток соціальних послуг», впровадження технологічного підходу «Індустрія 4.0 », Стратегія реформування державного управління до 2025 року. У людей має скластися враження, що уряд працює, причому працює «в дусі сучасності». Мовляв, ще трохи – і все налагодиться. Але нічого, крім маніпуляції статистикою, не відбувається», – сказав парламентар.

За його словами, якщо промислове виробництво й зростає, то тільки у сировинному сегменті і лише тому, що світові ціни на сировину ростуть.

«А обробна промисловість не може вийти з кризи», – зазначив він.

Політик підкреслив, що причина ситуації, яка склалася, у тому, що уряд заточений під продукування піар-проектів, а ефективно працювати і давати реальний результат він просто не здатен.

«У реальності немає ніяких підходів «4.0». Як немає й чинних проектів «соціальних послуг», «індустрій». Тому що під реалізацію цих планів не створюється працюючої інфраструктури. Не готуються фахівці. Не прораховуються ризики. Немає контролю за витрачанням державних коштів. Перед урядом ставлять одне завдання – продукувати гучні назви, якими при нагоді можна козирнути на якомусь черговому форумі «Україна–100.500». А реальних результатів від уряду не чекають. Недарма у провладному середовищі активно мусується слух про те, що Кабмін вже восени буде відправлений у відставку», – зазначив політик.

Для того, щоб в країні почалися позитивні зміни, необхідно сконцентруватися на розвитку економіки, підтримці промисловості, створенні нових робочих місць, вважає народний депутат.

«Держава у смартфоні – це добре, але хтось  же повинен щось виробляти, щоб цей смартфон купити. Не кажучи вже про людей старшого віку, які навіть такого слова не чули. Влада повинна нарешті зрозуміти – ігри закінчилися, пора починати працювати. Якщо ж вони цього зрозуміти не в змозі, то цій владі пора на вихід», – резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 22 липня 2021
×
Приєднатися