Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Нинішній уряд повинен припинити знущатися з людей і негайно піти у відставку

Про це з трибуни парламенту 16 вересня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи отриманий Верховною Радою для розгляду проект держбюджету на 2021 рік.

«Згідно експрес-аналізу, який провела фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, у бюджеті на 2021 рік закладені дуже негативні тенденції – показники зростання видатків та ВВП не відповідають дійсності. Приймати такий бюджет у жодному разі не можна», – наголосив парламентар.

Він нагадав, що рік тому попередній уряд скасував перелік стратегічно важливих підприємств, які не підлягають приватизації.

«Вже рік країна живе у режимі неконтрольованої приватизації. Чинний уряд направо і наліво розпродає стратегічні підприємства України, а Верховна Рада на законодавчому рівні позбавлена своєї контрольної функції у парламентсько-президентській державі. В Україні взагалі немає контрольної комісії з приватизації!» – підкреслив Микола Скорик.

Політик зауважив, що ні парламент, ні громадяни не розуміють стратегію уряду, за якою має розвиватися країна.

«Коли уряд у проекті бюджету пише про зростання ВВП, то варто нагадати, що за 7 місяців поточного року ВВП України знизився майже на 7%. Уряд не знає, як він буде стимулювати ключові галузі нашої економіки – промисловість, транспорт та інші галузі-драйвери, які забезпечують зростання внутрішнього валового продукту. Такий уряд не може представляти проект бюджету на 2021 рік – цей бюджет антисоціальний, непрофесійний, він не виконує функцію стимулювання економіки. Правильним кроком буде відставка чинного уряду і термінові переговори з нашими міжнародними партнерами щодо заморожування зовнішніх виплат», – вважає Микола Скорик.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися