Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Порушення Регламенту ВР – це порушення закону!

Депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ домагатимуться того, щоб порушення Регламенту Верховної Ради кваліфікувалося як кримінальне правопорушення. Про це в інтерв'ю журналістам заявив 14 січня народний депутат Микола Скорик.

Опозиціонер піддав серйозній критиці дії Президії ВР, вказавши на систематичне порушення Регламенту під час сесійної діяльності депутатського корпусу. Це пряме порушення закону, що дозволяє приймати вигідні владі законопроекти, використовуючи свою більшість, переконаний політик.

«Сьогодні ми з колегою по фракції Сергієм Ларіним підписали пропозиції про внесення змін до законодавства щодо того, щоб порушення регламенту ВР визначалося кримінальними правопорушеннями і каралося відповідно до закону. Тому що те, що робить керівництво Верховної Ради з Регламентом, не відрізняється від того, що робив у минулому скликанні спікер Парубій. Сьогодні внесені опозицією зміни будуть зареєстровані, і ми будемо наполягати на їх прийнятті », — наголосив Микола Скорик.

Крім того, законопроект №2691 «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури»на сайті ВР, який з'явився на сайті ВР й авторами якого стали «Слуги народу», опозиціонер розцінює як спробу повної ліквідації інституту парламентаризму у найвищому законодавчому органі країни.

«Якщо ці зміни будуть прийняті, то парламент перестане бути парламентом у розумінні парламентської діяльності. Це буде просто місце, де депутати збиратимуться у певні дні і прийматимуть законопроекти, розроблені офісом президента. Можливо, навіть тими консультаційними органами, які вони збираються організувати на бюджетні кошти, але це вже не буде парламентською діяльністю», – підкреслив політик, коментуючи ухвалення законопроекту №1028 про закріплення в Основному Законі повноважень парламенту створювати допоміжні органи.

Відзначимо, що опозиція не голосувала і за проект змін до Основного Закону № 1013 про скасування адвокатської монополії.

«Це непотрібні ні українському народу, ні українській державі, ні українському парламенту речі», – так охарактеризував Микола Скорик схвалені парламентською монобольшістю зміни до Конституції.

Політик не залишив без уваги й неадекватні у порівнянні зі станом економіки зарплати, які призначають собі члени Кабміну.

«Будь-яка людина хотіла б отримувати за свою працю якнайбільше, але якщо ти став політиком, а політика передбачає довіру людей, – то не можеш нехтувати цією довірою. І коли люди не можуть звести кінці з кінцями, а ти будеш отримувати величезну зарплату, як це роблять міністри чинного уряду, - це абсолютно неприпустимо», – переконаний Микола Скорик.

«Коли президент призначав усіх цих людей, він з трибуни Верховної Ради заявляв, що особисто несе за все відповідальність, як і та партія, яка завдяки його рейтингу пройшла до парламенту і завдяки якій всі вони стали міністрами», – акцентував Микола Скорик.

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися