Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Ми не допустимо голосування за відкриття ринку землі без розгляду поправок, внесених опозицією

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик прокоментував журналістам засідання керівників депутатських фракцій і груп, що відбулося 15 січня, результатом якого стала домовленість про створення робочої групи щодо земельного питання у складі представників двох фракцій – ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і «Слуги народу».

«Компромісу щодо земельного питання немає, але є домовленість про створення робочої групи і, завдяки діям Співголови нашої фракції і партії Вадима Рабіновича, повернення до меморандуму, тобто розгляду законопроекту про відкриття ринку землі відповідно до процедури Регламенту», – підкреслив Микола Скорик.

Нагадаємо, Меморандум про взаєморозуміння з підготовки до розгляду проекту закону про ринок землі було підписано 20 грудня між парламентськими фракціями і групами. Саме він мав гарантувати розгляд всіх внесених опозицією поправок, проте через порушення домовленостей в дію так і не вступив.

«Без розгляду всіх наших поправок голосування за земельний законопроект є неприпустимим. Ми не збираємося відступати від цієї позиції, незважаючи на всі спроби правлячої більшості зробити інакше: вони намагаються провести відразу весь закон про ринок землі, фактично без поправок. Ми цього не допустимо!» – наголосив Микола Скорик.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захищатиме українські землі, національні інтереси України та її громадян. Ми вимагаємо провести референдум щодо відкриття ринку землі в Україні, продовжити мораторій на продаж землі до 2025 року, навести лад у Держгеокадастрі, розпаювати землі державної власності між тими громадянами, які їх не отримали. Тільки після цього можна ставити питання про ринок землі в Україні.

Нагадаємо, депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесли майже 3500 правок до законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Фракція голосувала проти провладного законопроекту у першому читанні, оскільки запропоноване урядом уведення обігу земель сільгосппризначення йде врозріз з національними і економічними інтересами України та її громадян, суперечить законам та Конституції нашої держави.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися