Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Ми йдемо в парламент, щоб добитися миру і забезпечити гідне життя кожному українцю

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час робочої поїздки до Одеської області.

Разом з депутатами Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктором Андрєєнковим і Анатолієм Чередниченком, депутатами Білгород-Дністровської міськради Микола Скорик відвідав Центр медико-санітарної допомоги в місті Білгород-Дністровський.

В рамках зустрічі опозиціонери обговорили «медичну реформу», яка торкнулася всіх населених пунктів України.

«Наша політична сила виступає категорично проти політики розвалу і знищення системи охорони здоров'я, зниження престижності праці медиків, економії бюджетних коштів за рахунок життя і здоров'я українців», – підкреслив Микола Скорик.

Далі опозиціонери ознайомилися з роботою комунального підприємства «Теплоенерго».

Микола Скорик наголосив, що знизити ціну на газ – цілком реально. «Лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ досягли домовленостей з керівництвом РФ щодо укладення прямого контракту на постачання газу, завдяки чому його вартість можна знизити до 3800 грн за тисячу кубів. Мені дуже приємно, що жителі Білгорода-Дністровського пам'ятають і вдячні Юрію Бойку за ту роботу, яку він зробив для їхнього міста: в 2004-му році по дну Дністровського лиману було проведено газопровід, завдяки чому місцеві жителі змогли отримати якісне опалення», – сказав Микола Скорик.

Також відбулася зустріч з партактивом, на якій були підняті питання про майбутні вибори і нові витівки опонентів, які продовжують вводити виборців в оману.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає всіх кандидатів дотримуватися закону і демократичних стандартів та не вдаватися до підтасовок і фальсифікацій. Ми повинні розуміти відповідальність за нашу країну. Тому вибори треба провести чесно», – заявив Микола Скорик.

Парламентарій також провів зустріч з жителями міста Чорноморськ. Він подякував їм за високий рівень довіри і закликав підтримати на майбутніх виборах до Верховної Ради ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

«Незважаючи на чорний піар опонентів наша політсила впевнено йде в парламент, щоб добитися миру, відстоювати інтереси простих громадян і забезпечити Україні гідне місце на міжнародній арені», – резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися