Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Ми будемо захищати справедливість і відстоювати права одеситів!

Про це 17 листопада на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПРАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, підбиваючи підсумки другого туру виборів мера Одеси.

«Вважаю, що це був не поєдинок у другому турі Труханова та Скорика, це було протистояння одеситів і всієї системи «зеленої» влади на чолі з Офісом президента і представниками СБУ та МВС. Здійснювався тотальний тиск на тих людей, які мене підтримували, блокувалася робота виборчої комісії, що давало можливість для маніпуляцій і фальсифікацій, а використання «тітушек» і фейкові обшуки лише показали, що нинішня одеська влада не здатна перемогти на виборах чесно», - зазначив народний депутат і кандидат в мери Одеси від ОП-ЗЖ Микола Скорик.

Він подякував одеситам за підтримку і заявив, що має намір продовжувати свою роботу по їх захисту та підтримки.

«Хочу подякувати всім одеситам, які підтримали мене і сподівалися на зміни в нашому місті-герої Одесі. І ці зміни обов'язково будуть. Тому що в міській раді - тепер є фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПРАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Наші місцеві депутати будуть протистояти будь-яким корупційним діям і спробам пограбувати одеситів. Ми будемо захищати справедливість і відстоювати їх права. Разом з одеситами ми будемо домагатися справедливого розслідування трагедії 2 травня і покарання винних. Ми будемо боротися за справедливий соціальний захист, за гідні пенсії і допомогу нашим ветеранам. Ми будемо відстоювати право одеситів на якісну медичну допомогу. Одесити цього варті!» - підкреслив Микола Скорик.

Опубліковано: 17 листопада 2020
×
Приєднатися