Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Мінські угоди – це відправна точка для досягнення миру в Україні

Мир в країні – це головна вимога українських громадян, а Мінські угоди – єдина відправна точка для його досягнення. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив в ефірі телеканалу NewsOnе.

«Мінські угоди - це константа! Вони підтримані Резолюцією Ради безпеки ООН, знаходять підтримку і розуміння у наших міжнародних партнерів. Є один шлях до миру – це шлях переговорів, шлях компромісу, в основі якого лежать Мінські домовленості», – підкреслив Микола Скорик.

Політик звернув увагу на те, що у тотожному ключі виступив і голова українського МЗС Вадим Пристайко.

«Пан Пристайко сказав, що вибори можуть бути проведені на всій території України, у тому числі й на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Як я розумію, команда президента готова зробити те, про що говорила і що пропонувала ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ. Це вибори на непідконтрольних територіях відповідно до УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА. Це стане тим кроком, який дозволить повернути довіру людей, які опинилися за лінією розмежування, це буде великим досягненням і для влади, і для суспільства», – зазначив народний депутат.

«Лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ не раз підкреслювали, що ми, хоч і є опозицією, готові підтримувати кроки, які повернуть мир в Україні. І ми готові у цьому всіляко допомагати», – підкреслив Микола Скорик.

Нагадаємо, парламентська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ внесла проект Постанови «Про невідкладні заходи щодо припинення бойових дій і відновлення миру, імплементації Мінських угод», ставши, таким чином, єдиною політичною силою в Україні, яка розробила проекти законів, необхідні для якнайшвидшого політичного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Опубліковано: 16 вересня 2019
×
Приєднатися