Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Найкращим подарунком до Дня Незалежності стане прогрес у досягненні миру на Донбасі

На позачергових засіданнях Верховна Рада повинна розглядати питання, які хвилюють громадян. Такими питаннями є законопроекти щодо миру і тарифів, а не легалізація марихуани і законодавчий спам. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час виступу з трибуни парламенту у середу, 14 липня.

За його словами, головним завданням усіх відповідальних політичних сил, особливо напередодні 30-річчя незалежності України, є досягнення миру. «Ми готові брати участь у позачергових засіданнях, але не з таких питань, як легалізація канабісу. Потрібно розглядати речі, які дійсно турбують наших громадян. Насамперед це мир, зниження тарифів, припинення людиноненависницької медреформи. Саме задля цього ми маємо приходити до зали парламенту ще до Дня Незалежності», – наголосив народний депутат.

Микола Скорик зазначив, що єдиним шляхом до мирного врегулювання конфлікту на Донбасі є імплементація українським парламентом Мінських угод. «ОП-ЗЖ готова підставити плече для того, щоб реалізувати політичну частину Мінських угод. Саме цього вимагає ситуація, саме цього вимагає український народ та світова спільнота», – сказав політик.

Парламентарій підкреслив, що найкращим подарунком до Дня Незалежності стане саме рішучий прогрес у досягнені миру. «Зараз дуже багато говориться про те, як ми будемо відзначати 30-річчя незалежності України, ми чуємо багато пафосних слів. Якщо ми зможемо зробити кроки для реалізації Мінських угод, це буде головним подарунком для України та наших громадян», – наголосив Микола Скорик.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися