Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Будь-яка дискримінація прокладає дорогу фашизму

Фашизм виникає і проростає там, де є дискримінація. Де людей ділять на сорти, визначають правильних і неправильних. На жаль, про це забувають. Тому в Україні безкарно розгулюють радикали, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу.

Про це 12 вересня, у Міжнародний день пам'яті жертв фашизму, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Щорічно у другу неділю вересня світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв фашизму. Ця пам'ятна дата покликана нагадати усім про мільйони жертв цієї нелюдської ідеології. Бути символом того, що світ не допустить відродження фашизму», – зазначив парламентар.

У другій світовій війні мільйони наших співвітчизників загинули від рук фашистських катів, нагадав Микола Скорик.

«Багато хто з них загинув не у боях і не став жертвою політичної боротьби. Людей убивали, поміщали у концентраційні табори тільки за те, що вони були «не тієї» національності чи раси. І це найважливіший історичний урок», – вважає народний депутат.

На думку Миколи Скорика, фашизм виникає і проростає там, де є дискримінація, де людей ділять на сорти, визначають правильних і неправильних.

«На жаль, про це забувають. Тому в Україні безкарно розгулюють радикали, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Псевдоісторики намагаються відмити посібників нацизму. У Києві навіть організовують марші на честь есесівців і гітлерівських колаборантів. А влада в цей час дивиться в інший бік. І навіть приймає закони, які утискають права і дискримінують російськомовних українців та представників інших національних громад», – констатував політик.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає таку ситуацію неприйнятною і небезпечною.

«Для нас всі люди і всі національності рівні. Ми вважаємо, що всі дискримінаційні закони, які запроваджують нерівність громадян, повинні бути негайно скасовані. Це наш обов’язок не тільки перед українськими громадянами, а й перед жертвами фашизму», – резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 12 вересня 2021
×
Приєднатися