Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Легалізація гральних закладів - це ганебний законопроект, який ми не підтримаємо

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, відповідаючи на питання журналістів.

«Внесення цього законопроекту до порядку денного Верховної Ради зайвий раз демонструє неадекватність влади, тому що його не можна віднести до першочергових. В країні не вирішуються питання повернення миру і відновлення економіки, ліквідації наслідків повені і проблем, викликаних пандемією коронавірусу. Але на думку влади, яка виносить цей законопроект, все, що необхідно країні зараз - це відкриття грального бізнесу. Ми бачимо її абсолютну неадекватність», - підкреслив Микола Скорик.

Він акцентував, що в ситуації, коли внаслідок економічного спаду, пандемії та викликаної нею втратою роботи і доходів, відбулося стрімке падіння рівня життя українських громадян, підштовхувати їх ще й до ігроманії - абсолютно неприпустимо.

«Маючи намір відкрити гральні заклади в 3-х зіркових готелях, які є в кожному райцентрі, держава підштовхує людей залишати там останні кошти. При цьому альтернативні проекти в вигляді створення спеціальних ігрових зон навіть не розглядаються», - підкреслив опозиціонер.

Микола Скорик відзначив, що спеціальні ігрові зони в дійсності здатні дати певний інвестиційний бум, це демонструє приклад інших країн. Створюються робочі місця, розвивається інфраструктура і така ігрова діяльність приносить надходження в бюджет держави.

«Це окрема індустрія і це рішення могло б стати компромісним, але це не має нічого спільного з тризірковими готелями в Україні, які розташовані в крокової доступності для будь-якого громадянина. Якщо він при цьому страждає ігровою залежністю - він залишить, фактично, свою сім'ю на вулиці. Автори закону планують залучити в бюджет 4 мільярди завдяки гральній діяльності і це означає, що громадяни повинні програти 40 мільярдів, тобто це гроші з їхніх кишень. Легалізація гральних закладів - це ганебний законопроект, ми не плануємо його підтримувати», - акцентував політик.

В цілому, на думку парламентарія, те, що робиться сьогодні партією «Слуга народу» - це продовження логічного ряду з продажу землі, української банківської системи. І голосування за законопроект про легалізацію грального бізнесу - не що інше, як чергове порушення президентом і його фракцією своїх передвиборчих обіцянок і доказ того, що державні інститути не працюють.

«Але виправдати їх бездіяльність тим, що ми повинні ще й таким чином забрати гроші у наших громадян - неприпустимо, це злочин», - підкреслив політик.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися