Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Ідеологізована зовнішня політика і санкції проти сусідів суперечать національним інтересам України

Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Своєю ідеологізованою зовнішньою політикою влада тільки шкодить національній економіці, створює труднощі для громадян і зраджує національні інтереси», - сказав політик.

За його словами, на догоду геополітичним комбінаціям «партнерів» Зе-влада штовхає Україну до розриву відносин з Білоруссю.

«Вони відмовилися визнавати вибори, постійно критикують білоруське керівництво, свідомо підсилюють безглузду санкційну війну з черговою сусідньою державою, що абсолютно не відповідає інтересам України», – зазначив він.

Сьогодні уряд знову ініціює введення санкцій проти представників білоруської влади.

«Сусіди своєю чергою розцінюють такі дії як грубе втручання у внутрішні справи і вживають відповідних заходів. Спіраль взаємних обмежень розкручується, і замість успішного економічного співробітництва починається повномасштабна політична конфронтація. Ось це якраз і шкодить інтересам нашої країни. Веде до напруги на кордоні, б'є по торгово-економічному співробітництву та з питань транскордонних контактів і просто ускладнює життя українців», – вважає народний депутат.

Микола Скорик підкреслив, що Білорусь була і залишається одним із ключових торговельних партнерів України.

«Навіть у кризовий 2020 рік обсяг взаємної торгівлі становив близько 4,5 мільярдів доларів. Багато жителів прикордонних областей мають тісні контакти з сусідами. Але на цьому чиновники ставлять жирний хрест незрозуміло заради чого», – зазначив він.

Політик упевнений, що Україні потрібна прагматична і відповідальна зовнішня політика, яка буде забезпечувати наші національні інтереси.

«Зовнішня політика офіційного Києва повинна будуватися на зниженні зовнішньополітичних ризиків, запобігати конфліктам, допомагати розвиватися вітчизняній економіці і розширювати можливості українців. На жаль, нинішня влада рухається в протилежному напрямку», – резюмував народний депутат.

Опубліковано: 7 липня 2021
×
Приєднатися