Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Є реальний шанс, що вже наступного тижня буде сформовано ТСК з розслідування подій 2 травня

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Відкрию маленький інсайд. На цьому тижні фракція «Слуга народу» подала свої кандидатури до ТСК по 2-му травня. До цього, я вже писав, що свої пропозиції дала група «За майбутнє». Є реальний шанс, що на наступному тижні з'явиться ТСК, яку ми давно вимагаємо», - зазначив опозиційний політик.

Створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування подій в Одесі 2 травня 2014 року ініціювала парламентська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Протягом усього періоду після тих трагічних подій опозиціонери надавали підтримку і юридичну допомогу родичам загиблих і постраждалих.

Режим Порошенка всіляко затягував і блокував процес розслідування, губилися речові докази. Ці цинічні дії призвели до того, що навіть Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скарги на бездіяльність правоохоронних органів.

«У таких трагедій і злочинів немає терміну давності. Проведення справедливого розслідування, покарання винних і замовників – це наш святий обов'язок перед сім'ями загиблих. Без цього неможливий розвиток України як правової демократичної держави», - підкреслюють в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, в результаті зіткнень і пожежі у Будинку профспілок 2 травня загинуло 48 осіб. Винні досі не покарані.

Опубліковано: 27 вересня 2019
×
Приєднатися