Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Є лише один шлях повернення країни в мирне русло – Мінські угоди

Говорити про мир у воюючій шостий рік країні – це, в першу чергу, намагатися шукати і використовувати всі можливості для її припинення. Про це написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у Міжнародний день миру на своїй сторінці в "Фейсбуці".

«Сьогодні, в День миру, який відзначається з ініціативи ООН, дуже боляче бачити Україну серед країн, які розриваються військовими конфліктами. У нас гинуть люди, а ті, хто змушений був виїхати з зон конфлікту, – живуть тяжкої життям біженців. Економіку воюючої країни можна порівняти з посудиною без дна, вона ніколи не буде наповненою, і не в останню чергу завдяки величезній корупції тих, хто наживався на війні і обороні. Є лише один шлях повернення країни в мирне русло – це Мінські угоди. Однак влада, пообіцявши всьому народу України завершити цю війну, проте, йде шляхом радикалів, які не визнають ані діалогу, ані компромісів, таким чином, заходячи в глухий кут», – йдеться в пості.

Скорик нагадав, що на даний момент зірвано підписання документів Мінської контактною групою, знову ставиться під сумнів формула Штанмайєра, очевидне небажання проводити вибори в Донецьку і Луганську, буксує робота над законами про амністію і про особливий порядок місцевого самоврядування.

«Наша політсила ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -За ЖИТТЯ не раз підкреслювала: ми готові працювати на повернення миру до України абсолютно з усіма, наша парламентська фракція – єдина, хто розробив пакет проектів законів, передбачених Мінською угодою. Парламенту потрібно лише проявити здоровий глузд і політичну волю, таким чином виконуючи основну передвиборчу обіцянку – припинити війну і забезпечити мир народу, котрий обрав його. Замість цього ми бачимо знову спробу зриву будь-якого діалогу і бажання партії колишньої влади – "партії війни" – перекреслити такі конструктивні перші кроки нового президента – прямі переговори з главою РФ і обмін полоненими», – написав політик.

«Наша партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає за необхідне здійснювати послідовний рух до врегулювання конфлікту на Сході країни, і ми готові протистояти всіма силами тим, хто очевидно хоче його продовження. Україна повинна стати мирною країною із сильною економікою, з абсолютною соціальною захищеністю наших громадян, і на цьому будуть зосереджені всі наші зусилля», – резюмував Скорик.

Опубліковано: 21 вересня 2019
×
Приєднатися