Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Для реальних змін у мирному процесі необхідно виконати політичну частину Мінських угод

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи перспективи зустрічі політрадників лідерів країн «Нормандської четвірки», яка відбудеться 22 січня в онлайн-форматі.

«Уже два роки влада топчеться на місці, намагаючись маневрувати між власними виборцями, які проголосували за неї, сподіваючись і чекаючи миру, і півтора відсотками маргіналів, які вимагають "не переходити червоних ліній", а по суті – продовження війни. Це веде лише до заморожування конфлікту і нескінченно тривати не може. Для реальних змін у мирному процесі повинна бути виконана політична частина Мінських угод», – сказав Микола Скорик. Народний депутат зазначив, що ОП-ЗЖ готова включиться в роботу над розробкою та прийняттям необхідних для цього документів.

«Ми готові зробити все, що необхідно для якнайшвидшого встановлення миру на Донбасі. Тим більше що пакет «мирних законопроектів», підготовлений нашою фракцією, зареєстрований у парламенті. Все що потрібно зробити, – це внести їх до порядку денного і проголосувати. Реалізація політичної частини Мінських угод - це мир, іншої альтернативи немає », - підкреслив політик.

 

Опубліковано: 14 січня 2021
×
Приєднатися