Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Мета влади – перешкодити Медведчуку виконувати свої обов’язки як народному депутату

Влада чинить безпрецедентний тиск на опозицію в особі голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Мета влади – відволікти увагу громадян від катастрофічної ситуації в країні та перешкодити опозиційному політику виконувати свої обов’язки народного обранця. Про це в ефірі телеканалу «Перший незалежний» заявив народний депутат, член фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Зухвалість тиску чинної влади на опозицію в особі Віктора Володимировича Медведчука не вкладається ані в рамки закону, ані в розуміння того, як мають працювати правоохоронні органи, ‒зауважив нардеп. – Усвідомлюю також, який тиск чинили на суд у цій справі».

Микола Скорик певен, що будь-який запобіжний захід для Віктора Медведчука є несправедливим через голослівність усіх висунутих проти нього звинувачень. Та якби суд погодився з вимогою обвинувачення взяти під варту опозиціонера чи призначити йому заставу в розмірі 1 млрд грн, це свідчило би про повну підконтрольність суду чинній владі.

«Зважаючи на несправедливість будь-якого запобіжного заходу щодо Віктора Медведчука, вимоги прокуратури про взяття під варту чи заставу в розмірі 1 млрд грн взагалі не вкладаються в жодну логіку. До того ж суд не зміг не врахувати детальне пояснення адвокатів щодо безпідставності підозри, ‒ відзначив парламентарій. ‒ Рішення про домашній арешт несправедливе. Важко уявити, що могло би бути, якби владі вдалось "поламати" суд під абсолютно незаконне рішення. А мета переслідування голови Політради нашої партії очевидна – відволікти увагу громадян від подій в країні та не дати Віктору Медведчуку виконувати свої обов’язки як народному депутату».

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися