Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Безвідповідальна і несправедлива влада має бути перезавантажена

В Україні зростає лавина соціальних протестів проти необґрунтованого підвищення тарифів і локдауну. Так, в середу, 13 січня, під будівлю обласної держадміністрації вийшли і жителі Одеського регіону.

Одесити вимагають у адміністрації та керівництва країни зупинити тарифний геноцид і знищення малого бізнесу. Їх підтримали депутати Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, приєднавшись до протестувальників.

Опозиціонери також ініціювали створення проекту рішення про звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну щодо неприпустимості збільшення цін на електроенергію, природний газ і тарифи ЖКГ для населення, закликавши підтримати його на всіх рівнях місцевих рад Одеської області.

Ситуацію прокоментував Микола Скорик, народний депутат від ОП-ЗЖ, що представляє у фракції Одещину. За його словами, влада вчергове демонструє свою неадекватність і не робить нічого, щоб підтримати населення в умовах локдауну.

«Ситуація з підприємцями яскраво показує небажання влади хоч якимось чином вести діалог з власними громадянами. Підприємці, ФОПи – це люди, які самостійно несуть відповідальність за свої сім'ї, які нічого не просять у держави, а просять тільки не знищувати їхній бізнес шляхом тотальної фіскалізації, шляхом закручування гайок в період локдауну. В усьому світі у подібних умовах бізнес отримує компенсацію. Подачка у 8 тисяч гривень від влади – це насмішка над бізнесом: вони, з одного боку, нічого не вирішують, а з іншого боку, їх неможливо отримати», – зазначив опозиціонер.

На думку Миколи Скорика, поставивши своїх громадян на межу виживання, влада йде шляхом тотального тарифного геноциду власного населення.

«З питанням відсутності будь-якої підтримки людей в умовах локдауну безпосередньо пов'язане питання підвищення тарифів. Замість того щоб зробити елементарні кроки щодо формування справедливих тарифів, де б враховувався газ власного видобутку та вирішувалося питання прямих газових поставок з РФ, влада тиражує міф про те, що через ситуацію на сході газову проблему вирішити не можна. Це фейк, Росія качає через нас власний газ на Захід. І коли кажуть, що Україна купує якийсь європейський газ – насправді ми купуємо російський газ, переплачуючи за нього фірмам-прокладкам, які тісно пов'язані з владою», – пояснив народний депутат.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, як відповідальна політична сила, буде робити все можливе, щоб підтримати українських громадян в їхній вимозі про захист і соціальну справедливість.

«Ми всі бачимо, що змусити цю владу працювати і дбати про людей та країну неможливо. Вона безвідповідальна і профнепридатна. Необхідне якнайшвидше перезавантаження влади, дострокові парламентські вибори», – резюмував голова Одеської організації ОП-ЗЖ Микола Скорик.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися