Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Такі активісти, як Стерненко, - це бандити, що спокійно живуть поза законом, і Зеленський цієї проблеми не вирішив!

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив в ефірі телеканалу ZIK у четвер, 21 травня.

До цього часу у нас в суспільстві є люди, які мають монополію на вбивство, наголосив парламентар.

«Вони мають право жити поза законом, так триває вже кілька років - і Стерненко тому приклад. Страшно те, що всі інші люди повинні жити за їхніми законами, тому що вони так вирішили. У 2014 році незаконно скинувши владу і проливши ріки крові, вони продовжують залишатися безкарними», - сказав Микола Скорик

Народний депутат акцентував, що дати справедливу оцінку подіям 2014 року, неупереджено розслідуючи їх, назвати імена винуватців та організаторів резонансних злочинів на Майдані і в Одесі 2 травня, - було однією з основних передвиборчих обіцянок Зеленського.

«Жоден з масштабних злочинів минулого не розкритий і нічого для цього не робиться! І все це відбувається під гучні вигуки про патріотизм. Це бандити, які повинні сидіти в тюрмі, і нічого в цьому іншого немає! Розуміючи, що рано чи пізно до них прийдуть з правосуддям, вони не віддають жодної людини. Адже, якщо заберуть Стерненка, відповідно до закону, то тоді прийдуть і за іншим, третім, п'ятим, які вбивали людей. Підкреслюю, вбивали людей! У мирних Києві, Одесі - і ніхто за це не відповідає! І це головна проблема Зеленського, тому що він цю проблему не вирішив», - підкреслив парламентар.

За його словами, рішення Генпрокуратури не висувати підозри активісту Стерненку демонструє тільки одне: держава втратила монополію на владу і не може вершити правосуддя для купки людей, які поставили себе поза законом.

«Доки не будуть розслідувані всі вбивства на Майдані і 2 травня в Одесі, доки не будуть названі і покарані вбивці, доти говорити про правосуддя і верховенство права в Україні немає сенсу», - резюмував Микола Скорик.

 

Опубліковано: 22 травня 2020
×
Приєднатися