Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Cкорик: Зараз головне завдання – захистити результат і не дати вкрасти нашу перемогу в Одесі!

Про це після закриття дільниць заявив на брифінгу кандидат на пост мера Одеси Микола Скорик.

«Це були дуже складні та брудні вибори. Був задіяний адмінресурс, в хід йшли провокації. "Тітушки", мінування Одеської міської ТВК, заміна членів міської виборчої комісії – це далеко не повний перелік засобів, які були використані нашими опонентами, щоб дискредитувати виборчу кампанію і підірвати віру одеситів у можливість очищення міської влади», – сказав Микола Скорик.

Він підкреслив, що зараз багато чого буде залежати від того, як рахуватимуть голоси дільничні, районні та територіальні виборчкоми.

«Я вдячний всім одеситам, всій моїй команді – за допомогу і підтримку. Я дякую членам виборчих комісій за їхню роботу, за принциповість і відповідальність. Вірю, що вони чесно виконають свій обов'язок під час підрахунку голосів», – сказав Микола Скорик.

Згідно з результатами екзитполу, проведеного ГО «Прямий вибір» на замовлення «7 каналу» (Одеса), найбільшу кількість голосів отримав Микола Скорик, за нього проголосували 50,4% виборців. За кандидата Геннадія Труханова віддали голоси 46,2% виборців.

Микола Скорик зазначив, що для нього було великою честю представляти команду ОП-ЗЖ на виборах і він з честю виконуватиме обов'язки мера Одеси.

Серед його пріоритетних завдань – наведення ладу в міському бюджеті, аудит діяльності міської влади в частині забудови, землі та нерухомості, зниження тарифів, збільшення фінансування медицини. Міський бюджет Одеси стане соціально орієнтованим і буде працювати на розвиток міста.

Опубліковано: 15 листопада 2020
×
Приєднатися