Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич привітав Бориса Колеснікова з гідною поразкою і побажав удачі на майбутніх виборах

«Ми отримали інформацію про те, що Борис Вікторович Колесніков визнав свою поразку  і привітав мера Дружківки Валерія Гнатенка (кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 49 виборчому округу, Донецька обл. - Ред.) у зв'язку з перемогою на виборах», - сказав Нестор Шуфрич під час брифінгу 22 липня.

Він зазначив, що у Колеснікова був гідний супротивник.

«Шанований у своєму рідному місті мер. Дружківка була одним із базових районів виборчого округу. І програти Гнатенко — це ні в якому разі не соромно. Я бажаю Борисові Вікторовичу удачі. Сподіваюся, що в разі дострокових виборів або у разі чергових виборів, або, якщо будуть відкриті округи і будуть довибори до Верховної Ради IX скликання, і у нього буде таке ж прагнення і бажання, він випробує ще раз можливість потрапити до Верховної Ради цього або наступного скликання. Якщо, звичайно, у нього буде таке бажання», - зазначив він.

«Історія з 49 округом, таким чином, завершена. Сподіваюся, що також завершиться історія в інших округах Донецької і Луганської областей. І ще раз хочу привітати кандидатів, які були представлені Оппоблоком і перемогли. І подякувати виборцям за підтримку і довіру до нашої політичної сили», - резюмував Нестор Шуфрич.

Опубліковано: 22 липня 2019
×
Приєднатися