Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич: Коаліція повинна забезпечити контрольні функції опозиції у новому скликанні парламенту

Про це 9 серпня у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич.

За словами парламентаря, він сподівається на розуміння новим складом парламенту того, як працює опозиція у правовій державі і які контрольні функції вона виконує відповідно до Регламенту Верховної Ради.

«Хочу нагадати, що попередні 5 років ми працювали в опозиції, не маючи жодного представництва в органах управління Верховної Ради. Ми починали четвертими - і закінчили другими. А ті, хто тоді не дав нам можливості працювати в опозиції і виконувати контрольні функції, як це передбачено Регламентом, сьогодні взагалі ледве пролізли у парламент», - звернув увагу опозиційний політик.

Нестор Шуфрич також прокоментував оприлюднену раніше пропозицію «Слуги народу» щодо кандидатур, які можуть очолити комітети Верховної Ради.

«Є комітети, які, безумовно, повинні очолювати представники коаліції, і якщо вони приймуть рішення саме по цих кандидатурах, ми до цього поставимося з розумінням.

Щодо комітетів, які у європейських парламентах традиційного вважаються опозиційними, - бюджетний комітет, комітет з питань свободи слова, регламентний комітет, комітет з контролю за роботою правоохоронних органів, Рахункова палата, Антимонопольний комітет - то звичайно, ми ці питання будемо обговорювати з тими фракціями, які також заявлять про свою опозиційність. Поки ми знаємо, що тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявила на 100%, що ми знаходимося в опозиції. При цьому наш принцип - все, що буде запропоновано коаліцією для того, щоб в країні люди жили краще, буде нами підтримане. Все, що буде у нас викликати сумніви, ми будемо критикувати, при цьому щоразу будемо пропонувати свій варіант», - запевнив політик.

Опубліковано: 9 серпня 2019
×
Приєднатися