Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич: «Дерибан» землі не може бути важливішим за питання миру

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив журналістам, коментуючи підсумки засідань підгруп Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.

Він висловив здивування деякими пропозиціями «Слуги народу» щодо кількісного представництва народних депутатів в парламентських комітетах.

«Пропонується, що в бюджетному комітеті, комітеті з питань фінансової та податкової політики і в комітеті з питань аграрної та земельної політики буде по максимально можливій кількості депутатів – по 31. А мінімальна кількість депутатів – 7 – пропонується в комітет з питань свободи слова. У комітеті з прав людини, реінтеграції Донбасу і Криму, національних меншин і міжнаціональних відносин аж 13 депутатів. Невже питання миру є менш важливим, ніж питання «дерибану» землі?» – сказав Нестор Шуфрич.

Політик зазначив, що опозиціонери продовжать наполягати на створенні окремого комітету з питань Донбасу. «Ці питання заслуговують створення окремого комітету, який би сприяв відновленню миру і ліквідації наслідків бойових дій. Адже мир – це фундамент економічної та соціальної стабільності країни», – підкреслив парламентарій.

Він також розповів, на які посади у Верховній Раді претендує ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ. «Ми претендуємо на місце в президії парламенту і на головування в трьох комітетах. «Опозиційними» традиційно вважаються комітет з питань свободи слова, регламентний комітет, комітет з прав людини, комітет з питань правоохоронної діяльності, бюджетний комітет і комітет з питань антикорупційної політики», – підкреслив Нестор Шуфрич, зазначивши, що квотний принцип розподілу посад стосується голів комітетів, перших заступників, заступників та секретарів.

«Ми вміємо працювати в опозиції. З панського плеча нам нічого давати не потрібно. Ми самодостатня політична сила, оцінимо пропозиції, і за нами залишається право прийняти їх або відмовитися», – резюмував Нестор Шуфрич.

Опубліковано: 20 серпня 2019
×
Приєднатися