Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Рибак: Ми маємо зробити все, щоб українські надра використовувалися на користь громадян

На цьому наголосила депутат Житомирської обларади від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член постійної депутатської комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища Наталія Рибак, коментуючи засідання правління Державного концерну «Укрторф» у місті Олевську.

Наталія РИБАК та її колеги-депутати взяли участь у засіданні правління концерну, обговорили нагальні проблемні питань торфовидобувної галузі України.

«Ми заслухали доповідь про підсумки роботи із видобутку торфу державними підприємствами-учасниками Концерну протягом сезону 2019 року. Також науковці звернули нашу увагу на питання диверсифікації діяльності торфопідприємств та необхідності удосконалення законодавчої бази України у частині правового врегулювання розвитку галузі. Це актуально для багатої на торф Житомирської області. І важливо для суспільства, яке прагне використовувати природні надра розумно та без шкоди навколишньому середовищу. Крім того, сьогодні в Україні торгують виробами із торфу Білорусії та країн Прибалтики. Натомість, що дуже прикро, потенціал українських торфородовищ майже не використовується», — зазначає Наталія Рибак.

Депутат звернула увагу на пожежі, що знищують значні поклади торфовищ.

«Загасити такі пожежі майже неможливо. Це злочин, коли горить торф! Ми маємо попередити це і зробити все, щоб наші надра використовувалися на користь громади та всієї України», — наголосила Наталія Рибак.

Опубліковано: 27 вересня 2019
×
Приєднатися