Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Приходько: Усі проекти законів і діяльність ВР загалом є дуже низької якості

Усі проекти законів та загалом діяльність Верховної Ради України є дуже низької якості. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько в ефірі телеканалу Live.

«Щодо легалізації криптовалюти – тільки чотири країни на сьогодні зробили це. Я уважно ознайомилася з усіма положеннями закону про криптовалюту, який нещодавно ухвалила ВР. З того, що мені не подобається, – створення нового регуляторного органу. Тобто у нас на кожну нову сферу суспільних відносин створюється новий орган. До чого це призведе? Елементарно до того, що з бюджету виймаються чималі кошти на фінансування та діяльність цих органів. Чому криптовалюта не була передбачена у законі про добровільну амністію? Причина насправді дуже проста. Мені прикро як народному депутату визнавати, але усі проекти законів та діяльність ВР загалом є дуже низької якості», – підкреслила парламентар.

Народний депутат пояснила, що 15 червня ухвалювався закон про добровільне декларування, а у вересні вже ухвалювали закон про криптовалюту у ВР.

«То невже у Комітеті не знали про цей закон, не розглядали його? Зрозуміло, що всі про все знали. Це говорить про те, що у державі немає системної політики. Немає чіткої програми, куди ми рухаємося. Тому я впевнена, що у закон про добровільну амністію буде внесено ще десяток поправок, адже там забули не тільки про криптовалюти», – резюмувала Наталія Приходько.

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися