Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Приходько: Те, що відбувається сьогодні в енергетичній і медичній сфері - результат несистемної роботи уряду

Те, що Україна має в енергетичній та медичній сфері, – результат несистемної роботи уряду. Про це в ефірі телеканалу LIVE заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.

«Результат несистемної роботи уряду – це ситуація, в якій наразі опинилася Україна в енергетичній та медичній сфері! Зараз критична ситуація з наявністю апаратів ШВЛ у лікарнях. Ба більше, елементарно не вистачає ліжко-місць для хворих», – підкреслила вона.

Народний депутат розповіла, що сьогодні до неї зателефонувало близько 10 людей з проханням влаштувати їх до місцевих лікарень.

«При цьому під час години запитань до уряду міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко запевняв, що всього вистачає, ситуація стабільна. Після таких слів мені здається, що Кабмін просто з іншої планети. З часу останнього локдауну, який вводився навесні, минуло понад пів року. Невже уряд не міг ретельно підготуватися до нової хвилі пандемії, щоб зараз українці не стикалися з такими проблемами?!» – резюмувала Наталія Приходько.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися