Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Приходько: Кабмін не робить дієвих заходів для зниження зростання хворих на коронавірус

За інформацією лікарів, для хворих штамом «Дельта» потрібно в шість разів більше кисню, але уряд нічого не робить, щоб збільшити його запаси в медустановах. Про це в ефірі телеканалу Live заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.

«В Україні різко зріс рівень захворюваності на Covid-19, багато людей хворіють саме у важкій формі. Лікарі попереджають, що той штам, якій накриє Україну восени, дуже небезпечний. Це буде величезним навантаженням на лікарів, і багато людей потребуватимуть кисню. Мене дуже непокоїть питання, чи дійсно наш уряд доклав максимум зусиль, щоб забезпечити лікарні всім необхідним? Лікарі, які вже зіштовхнулись зі штамом «Дельта», кажуть, що хворі потребують в 6 разів більше кисню! І на жаль, наскільки мені відомо, ‒ такого запасу у лікарнях немає», – сказала парламентар.

Наталія Приходько зазначила, що ні для кого не були таємницею прогнози щодо нового штаму.

«Однак чомусь тільки у вересні уряд починає робити хоч якісь кроки. Що робив Кабмін усі три місяці, коли хвиля захворюваності знизилася? Засідання щодо епідеміологічної ситуації заплановано аж на 13 вересня! » – наголосила парламентар.

Ні МОЗ, ні Кабмін нічого не зробили для виконання плану вакцинації, констатувала Наталія Приходько.

«Скажімо у школі, де вчаться мої діти, щеплені 50% вчителів та учнів при нормі 80%. А що зробив уряд, щоб завершити вакцинацію педагогів до 1 вересня? Як працювати бізнесу в умовах нового локдауну, хто буде контролювати рівень вакцинації на підприємствах? І таких питань дуже багато, які не дають Кабміну похвалитися ефективною підготовкою до чергової хвилі пандемії. Я закликаю владу терміново вирішити це питання, адже йдеться про життя людей!» – резюмувала Наталія Приходько.

Опубліковано: 10 вересня 2021
×
Приєднатися