Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Леонченко: Реконструкція стратегічних інфраструктурних об’єктів має здійснюватися за рахунок державного, а не міського бюджету

На цьому наголосила кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62-му виборчому округу Наталія Леонченко під час зустріч з трудовим колективом Комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» у м. Житомир.

Підприємство відповідає за роботу колекторів зливових мереж міста, під постійним наглядом його працівників мости, водосховища та греблі.

«Дев’ять з дев’яти житомирських мостів та шляхопроводів потребують капітального оновлення: за 28 років незалежності їх хіба що косметично ремонтували. Реконструкція таких об’єктів коштує сотні мільйонів гривень, і для міського бюджету це непосильна стаття видатків», — зазначила Наталія Леонченко, коментуючи зустріч з колективом підприємства.

На її думку, такі капітальні об’єкти повинні ремонтуватися за рахунок держбюджету.

«На державному рівні має бути створена спеціальна програма, за якою стратегічні інфраструктурні об’єкти будуть фінансуватися під державні гарантії. Натомість підприємства на кшталт «Експлуатації штучних споруд» мають бути монополістами в сфері надання відповідних послуг», — наголосила Наталія Леонченко.

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися