Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Леонченко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у Житомирі захистить права й інтереси мешканців багатоповерхівок

Мешканці двох дев’ятиповерхівок по вулиці Шевченка у Житомирі ведуть боротьбу із шахраями, які намагаються забрати спортивний майданчик на прибудинковій території під приватне будівництво. Невеликий стадіон, де грають у футбол та баскетбол місцеві діти (до речі, благоустроєм ігрової зони займаються теж виключно діти та їхні батьки), якимось чином перетворився на земельну ділянку, виділену під будівництво АТОвцю.

На захист прав мешканців багатоповерхівок стала Наталія Леонченко, депутат Житомирської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Опозиційний депутат з’ясувала, що профільна депутатська комісія з питань землекористування Житомирської міської ради не розібралася щодо місця розташування земельної ділянки.

«Більшість членів комісії, за великим рахунком, купилася на те, що земля ніби-то для учасника АТО, й рекомендували сесії Житомирської міськради надати дозвіл на розробку проекту землеустрою. Зазвичай висновки профільних комісій несуть вирішальне значення у прийнятті того чи іншого рішення. Водночас кожен з нас, депутатів, несе персональну відповідальність перед житомирянами за кожне з цих рішень», — наголосила Наталія Леонченко.

«Мешканці дев’ятиповерхівок по вулиці Шевченка написали звернення до міського голови — маю надію, що його реакція буде миттєвою та на користь людей. Я зі свого боку провела декілька зустрічей із працівниками управління архітектури та містобудування і колегами-депутатами, членами земельної комісії. Мене запевнили, що у ситуації детально розберуться й ця прикра помилка буде виправлена. Триматиму питання на особистому контролі», — підкреслила депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

За ті декілька днів, у які Наталія Леонченко намагалася з’ясувати звідки «ростуть ноги» у цієї ситуації, мешканці 9-поверхівок почали отримувати погрози. Комусь із них телефонували, до когось навіть навідалися на роботу — кілька чоловіків «спортивної статури» натякали на фізичну розправу, якщо люди намагатимуться завадити забудові стадіону.

«З погрозами розбиратимуться правоохоронні органи, відповідні заяви написані. У той же час ситуація, що склалася, ганьбить не тільки місцеву владу, яка її допустила, але й тих, хто вдається до подібних схем. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у Житомирі захистить права й інтереси мешканців цих багатоповерхівок. Їхні діти й надалі займатимуться спортом на стадіоні. Якщо ми прагнемо змінити на краще нашу країну, то потрібно починати з кожної конкретної громади. Впевнена, якщо кожен житомирянин буде діяти по-совісті та дбатиме про того, хто мешкає поруч, жити у Житомирі стане безпечніше та комфортніше», — резюмувала Наталія Леонченко.

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися