Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Леонченко: Історична пам'ять у нас одна

12 вересня депутат Житомирської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Леонченко взяла участь в урочистостях до Дня танкіста. Разом з ветеранами 8-ий танкової армії восьмого армійського корпусу вона поклала квіти до монументу воїнам-танкістам. Депутат зазначила, що не тільки в святкові дні, а й у повсякденному житті рада зустрічам з ветеранами.

«Я рада, що ми разом святкуємо всі історичні пам'ятні дати і щиро сподіваюся, що так буде і далі. Свою команду я відношу до нащадків переможців. Ми - діти свого народу і історична пам'ять у нас одна. Тому не сповідуємо якихось інших цінностей та іншої історичної правди. Є перемога - і ми її будемо захищати, є пам'ятні дати - ми їх будемо святкувати, і є герої, які мають право бути увічненими в назвах вулиць, площ і пам'ятниках. Правда одна і вона завжди перемагає», - підкреслила Наталія Леонченко.

Вона привітала зі святом сьогоднішніх танкістів і танкобудівників.

«У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних танкістів і танкобудівників. Бажаємо їм міцної броні, здоров'я, успіхів і надійних тилів. Нехай їх високий професіоналізм буде запорукою зміцнення національної безпеки України», - підкреслила Наталія Леонченко.

Нагадаємо, в Житомирсько-Бердичівській наступальній операції, яка тривала з 24 грудня 1943 року до 14 січня 1944 року, брало участь понад тисячі танків. В результаті  операції були майже повністю звільнені Житомирська і Рівненська області, міста Житомир, Новоград-Волинський, Біла Церква, Бердичів, Сарни і ряд інших міст.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися