Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Леонченко: Без закону про страхову медицину провести успішну медичну реформу неможливо

На цьому наголосила кандидат у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62 виборчому округу Наталія Леонченко під час зустрічі з фахівцями Житомирської міської поліклініки №2.

«Результати так званої медичної реформи і пацієнти, і лікарі добре відчули на собі – громадяни позбавлені можливості отримувати якісні медичні послуги, а фахівці вимушені виїжджати за кордон у пошуках кращої долі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відмінить медичну реформу у її нинішньому вигляді. Адже без запровадження класичної страхової медицини, коли за пенсіонерів платитиме держава, а за працівників — роботодавець, провести успішну медреформу неможливо», — наголосила Наталія Леонченко.

Вона подякувала людям за підтримку політичної сили і наголосила, що вирішення проблем медичної галузі — одне із першочергових завдань ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«21 липня всі ми повинні усвідомити, що до приходу у владу команди професіоналів треба зробити один крок, щоб після парламентських виборів жити у цивілізованій мирній державі – з доступними цінами на газ, з достойним медичним забезпеченням, соціальними гарантіями. Зменшуючи податкове навантаження на роботодавців, команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ запровадить страхову медицину і зробить  доступними медпослуги не тільки у місті, а й у селі. Ми повернемо лікарям можливість отримувати достойну зарплату і працювати в гідних умовах в Україні, а громадянам – лікуватися у себе в країні», — підсумувала Наталія Леонченко.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися