Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Жінки України висунули владі свої вимоги щодо захисту людей від пандемії та бідності

Про це сьогодні на засіданні Ради матерів Одеської області та Національної платформи «Жінки за Мир» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Проблеми, про які ми сьогодні говорили з жінками-лідерами Одеської області, є спільними для всієї країни. Це і недостатній захист лікарів і людей у ​​період пандемії, і глибока соціальна криза, і бездарні рішення влади про примусову вакцинацію та «тисячу на кіно», і неадекватні тарифи, і звичайно ж, величезні борги – із заробітної плати, з виплати декретних та лікарняних. Жінки Одещини і всієї країни стурбовані ситуацією, що склалася, і не можуть стояти осторонь, коли мільйони людей - пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких мам, опинилися в складному становищі через непрофесіоналізм влади та її невміння приймати відповідальні рішення», - підкреслила Наталія Королевська.

Нардеп повідомила, що разом із жінками-лідерами Одеської області, депутатами місцевих рад, багатодітними мамами та лідерами громадських організацій обговорили соціальний порядок денний життя країни та сформували основні вимоги до влади.

«Ми закликаємо владу переглянути розміри прожиткового мінімуму та всіх соціальних виплат, щоб підтримати таким чином сім'ї з дітьми та допомогти нашій країні подолати демографічну кризу», - заявила Наталія Королевська.

За словами народного депутата, потребує уваги й медична сфера.

«Наразі охорона здоров'я страждає від провальних рішень та недостатнього фінансування. Ми вимагаємо від НСЗУ переглянути розміри всіх пакетів послуг, забезпечити виплати надбавок усім медпрацівникам, у тому числі – і первинної ланки, які лікують пацієнтів із коронавірусом, та передбачити окреме фінансування для підвищення з 1 січня заробітних плат медсестрам та лікарям. А тисячу гривень, яку влада обіцяє вакцінованим на спортзали та кіно, ми вимагаємо виплачувати грошима, які люди зможуть витратити на власні потреби», - наголосила парламентар.

Пенсійне забезпечення, вважає Наталія Королевська, є ще однією важливою проблемою для мільйонів українських громадян.

«Жінки-лідери продовжують вимагати від влади індексації пенсій, підвищення мінімальної пенсії та виконання рішень Конституційного суду щодо відновлення виплат окремим категоріям пенсіонерів», - заявила нардеп.

Як зазначила Наталія Королевська, серед вимог жінок-лідерів – наведення ладу у тарифній політиці.

«Закликаємо керівництво країни не лише переглянути тарифи та ціну на газ, а й забезпечити людей субсидіями, реструктуризувати заборгованість населення та не допустити віялових відключень електроенергії. Жінки підготували відповідне звернення до влади. І ми зробимо все, щоб кожен його пункт був виконаний!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 24 листопада 2021
×
Приєднатися