Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Владі не вистачило сміливості відповісти перед судом і людьми за рішення про ВЦА у Слов'янську

15 липня мав відбутися суд за позовом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ до Володимира Зеленського з метою оскаржити указу президента про утворення військово-цивільної адміністрації у Слов'янську. Судове засідання перенесли через неявку Володимира Зеленського або уповноваженої ним особи.

«Влада пішла на безпрецедентний крок – ввела ВЦА у мирному Слов'янську, де люди вибрали і міськраду, і мера. Розчерком пера Офіс президента просто перекреслив результати голосування і збирається призначити у стотисячне місто свого керівника, який буде розпоряджатися бюджетом і приймати всі рішення щодо майбутнього Слов'янська. Ми подали в суд на це рішення президента Зеленського, але, на жаль, засідання не відбулося через неявку відповідача. У влади просто не вистачило сміливості з'явитися в суд і відповісти як перед людьми, так і перед суддями за своє незаконне рішення!» – зазначила Наталія Королевська.

За словами народного депутата, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить робити все, щоб відстояти інтереси слов'янців, вирвати Слов'янськ з режиму воєнного часу, захистити людей та їхній вибір.

«Сам факт введення ВЦА у Слов'янську – досить показовий і тривожний. Якщо цей прецедент спустити з рук сьогодні, завтра ВЦА може бути введена у Львові, Тернополі, Вінниці, Харкові – будь-якому іншому населеному пункті, в якому, на думку влади, перемогла не та політична команда чи не той мер. Ми будемо добиватися скасування рішення про введення ВЦА у Слов'янську, проведення місцевих виборів в 18 ОТГ Донбасу, де вони так і не відбулися, а також виборів до обласних рад Донецької та Луганської областей. Сьогодні дуже важливо повернути людям віру в завтрашній день і повернути довіру до своєї країни», – підкреслила Наталія Королевська.

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися