Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Влада планує перевірки, щоб з'ясувати, чи достатньо жебракують люди

Замість боротьби з бідністю, за межею якої живуть уже понад 50% українців, влада посилює боротьбу з бідними і особисто хоче переконатися, чи достатньо жебракують люди. Про це, коментуючи наміри Кабміну влаштовувати перевірки умов життя одержувачів субсидій, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Влада продовжує свій фестиваль знущань з людей. Кабінет міністрів має намір проводити раптові перевірки домогосподарств, які отримують субсидії для оплати комунальних послуг. Мета таких перевірок – переконатися особисто, чи достатньо бідно живуть люди, які отримують державну допомогу. Виходячи з результатів інспекції субсидій можуть позбавляти – і ніхто вже не здивується, якщо формальним приводом для такого рішення стане, наприклад, більш-менш новий телевізор або холодильник. Це робиться для того, щоб продовжити скорочувати кількість одержувачів субсидій і посилювати економію на людях», - зазначила Наталія Королевська.

За словами нардепа, цей блюзнірський крок дуже чітко описує ставлення влади до людей, які стараннями уряду, а точніше його бездіяльністю, з кожним днем ​​живуть щораз бідніше.

«Що має робити професійний уряд, коли 50% людей живуть у бідності, борги за ЖК-послуги перевищують 80 мільярдів гривень, а доходи людей замість рости скорочуються? Очевидно - знижувати тарифи до економічно обґрунтованого рівня, впроваджувати глобальні плани щодо списання та реструктуризації боргів, підвищувати прожитковий мінімум і, відповідно, збільшувати зарплати і пенсії, при цьому не скорочуючи, а збільшуючи кількість субсидіантов. Але це не про слуг народу – вони, навпаки, хочуть перевірити кожного субсидіанта і, за можливістю, позбавити допомоги максимальну кількість людей. У той же час 5,4 мільярда гривень виділяють на святкування Дня незалежності, від чого у таких складних соціально-економічних умовах можна було просто відмовитися. Єдиний вихід із цієї ситуації – повне перезавантаження влади. Потрібно відправити уряд у відставку, провести перевибори в Раду і сформувати нову владу, яка буде боротися з бідністю, захищати і підтримувати людей, проводячи людиноцентричну державну політику», – заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 22 липня 2021
×
Приєднатися