Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Влада, яка не здатна повернути мир, вирішити питання з тарифами і захистити людей, повинна піти у відставку

Про це 23 лютого під час робочої поїздки на Донбас заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні разом з групою депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ми працюємо на Донбасі, відвідуємо шахтарські міста, спілкуємося з місцевими жителями. Перше і головне питання, яке хвилює людей, – часті порушення перемир'я уздовж лінії розмежування, бойові дії і відсутність плану дій щодо реалізації Мінських угод. Друге питання, яке зачепило кожну українську родину, – це тарифна політика. Відбулися акції протесту, місцеві ради прийняли численні звернення до уряду, парламенту і президента щодо врегулювання питання із завищеними тарифами, але влада продовжує ігнорувати цю проблему. І третє питання – це, звісно, вакцинація від COVID-19. Перша партія вакцин, хоч і з затримкою, проте вже прибула в Україну, але досі немає чіткої логістики, конкретного алгоритму і плану вакцинації громадян, а головне – нема розуміння, наскільки якісна та ефективна ця вакцина», – зазначила Наталія Королевська.

За всіма актуальними для людей питаннями ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ надала владі свої пропозиції – детально прописані професійні плани дій, реалізація яких дозволить швидко й ефективно виправити ситуацію.

«Парламент вже на найближчому пленарному тижні повинен прийняти пакет «мирних» законопроектів, необхідних для виконання Мінських угод, знизити тарифи на послуги ЖКГ, а також вимагати від уряду представити чіткий план проведення вакцинації громадян. Але, на жаль, ми бачимо, що уряд, як і більшість у парламенті, перебувають у повному локдауні, ховають голову в пісок, продовжуючи ухвалювати некомпетентні рішення. Тому ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ домагатиметься прийняття першочергових законопроектів і зробить все, щоб виправити помилки влади, захистити людей і забезпечити їм ті умови життя, на які вони дійсно заслуговують!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 23 лютого 2021
×
Приєднатися