Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Ветерани ВВВ подарували нашій країні мир, і тепер наше завдання – забезпечити їм гідний рівень життя

Обов'язок держави перед ветеранами ВВВ – забезпечити належний рівень соціального захисту, переглянути пенсії, підвищити одноразові виплати до 5 травня та відновити всі ліквідовані раніше пільги і гарантії. Ці вимоги детально прописані в законопроекті 5445, одним із співавторів якого виступила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг героїв Великої Вітчизняної війни – ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни. І не тільки 9 травня, а цілий рік, за першої ж можливості, ми завжди зустрічаємося з ветеранами і дякуємо їм за стійкість, мужність і мирне небо, яке вони подарували нам 76 років тому. У кожному регіоні, де ми проводимо зустрічі з лідерами ветеранських організацій, до нас звертаються зі схожими питаннями. Це проблеми пенсійного забезпечення, соціального захисту ветеранів, особливо зараз, коли люди похилого віку найбільш вразливі в умовах кризи і пандемії, а також питання державної підтримки ветеранських організацій, і головне – збереження чесної історії», – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що ветерани та учасники бойових дій, а таких людей в Україні залишилося близько 13 тисяч, найбільше потребують комплексної соціальної підтримки з боку держави.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала всі необхідні законопроекти, і ми вимагаємо забезпечити ветеранам належний рівень соціального захисту – переглянути пенсії, підвищити одноразові виплати до 5 травня, виконати рішення Конституційного суду в частині поновлення соціальних гарантій ветеранам ВВВ і особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також відновити повноцінне фінансування 30 ветеранських госпіталів, які опинилися під загрозою знищення. Наше завдання – зробити все, щоб наші ветерани ні в чому не мали потреби, і щоб пам'ять про великий подвиг наших дідів і прадідів завжди залишалася частиною нашої історії!» – резюмувала Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 7 травня 2021
×
Приєднатися