Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Весь мирний план влади – «морозити» Мінські угоди та продовжувати дію закону про особливий статус Донбасу

Влада не має ані плану повернення миру в Україну, ані бажання його повертати.  Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Продовження дії на рік дії статті 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» – маркер ставлення нинішньої влади до мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.  По суті – це єдиний крок у питанні миру в Україні за цей рік, і то – цей крок вимушений, якби влада могла, вона цього не зробила б», - зазначила Наталія Королевська.

За словами нардепа, війна вигідна окремим політикам та представникам влади, коли одні заробляють на темі бойових дій політичні дивіденди, інші – прикривають свою масштабну корупцію.

«У влади немає мирного плану, тому що вони не збираються повертати в Україну мир.  Вся їх стратегія - заморожувати Мінські угоди та пролонгувати рік у рік термін дії Закону про особливий статус.  Це політика подвійних стандартів, у якій ми живемо останні 8 років, а весь цей час гинуть та страждають люди. Потрібно дуже чітко розуміти, що інших альтернатив, окрім виконання Мінських угод, імплементації формули Штайнмайєра в українське законодавство та виконання зобов'язань, взятих на себе у рамках Нормандського формату, ми не маємо. Якщо влада має страх перед радикалами або вони просто не хочуть миру в Україні - нехай звільнять свої місця тим, хто знає як і хоче повернути в нашу країну мир. А ми, у свою чергу, зробимо все, щоб захистити людей та встановити над Україною мирне небо – це головне бажання абсолютної більшості мешканців нашої країни», – заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися