Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Такі важливі стратегічні підприємства, як «Артемсіль», повинні залишатися у власності держави

Стратегічне державне підприємство «Артемсіль», яке було виключено з переліку великої приватизації, демонструє позитивну динаміку розвитку, збільшення прибутку і обсягів видобутку солі. Це приклад того, як за ефективного управління державне підприємство може приносити прибуток у бюджет і зберігати робочі місця. Про це в ході робочої поїздки у Соледар Донецької області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Разом з колективом і керівництвом відомого на весь світ підприємства «Артемсіль» ми домоглися, щоб цей об'єкт був виключений зі списків підприємств, що потрапляють під масштабну приватизацію. Ми довго доводили уряду і владі, що зараз, під час кризи, приватизувати таке стратегічне підприємство, яке виробляє ексклюзивну продукцію – неприпустимо. За цей час керівництво і колектив «Артемсолі» продемонстрували відмінні результати роботи. Тільки за перший квартал цього року підприємство отримало 10 млн гривень чистого прибутку, що в 5 разів більше за аналогічний показник минулого року. Зростання фінансово-економічних показників спостерігається на тлі збільшення обсягів виробництва – за підсумками першого кварталу підприємство видобуло і переробило у 2,5 рази більше солі, ніж за три місяці минулого року», – зазначила народний депутат.

За словами Наталії Королевської, процес приватизації неефективних підприємств, безумовно, необхідний. Але стратегічні об'єкти, з великим потенціалом, повинні залишатися в державній власності і отримувати ефективний менеджмент. Це доводить приклад «Артемсолі», де завдяки оптимізації та ефективному менеджменту ростуть доходи, видобуток солі, виконуються і перевиконуються виробничі плани, а найголовніше – близько 2500 співробітників підприємства зберегли свої робочі місця.

«"Артемсіль" – національний бренд, потужне, унікальне державне підприємство, яке вижило і продовжує свою роботу, незважаючи на кризи, близькість воєнних дій, відсутність державної підтримки та постійні спроби рейдерських захоплень. На цьому прикладі влада і повинна будувати свою стратегію збереження та розвитку стратегічних державних підприємств, які згодом приноситимуть доходи до державного бюджету. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить боротися і робити все, щоб стратегічні підприємства, які завжди були фундаментом фінансової безпеки та незалежності країни, відновлювалися, розвивалися і залишалися у власності держави», – акцентувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 7 липня 2021
×
Приєднатися