Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська визнана лідером серед депутатів за кількістю розроблених законопроектів

Згідно з аналізом, проведеним Громадянською мережею «Опора», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська визнана лідером серед нардепів IX скликання за кількістю законопроектів, співавтором яких вона стала за два роки роботи парламенту.

За час роботи Верховної Ради IX скликання зареєстровано 3 868 законопроектів. До розробки найбільшої кількості законопроектів приєдналася Наталія Королевська - вона стала співавтором 271 законопроекту.

Серед основних законодавчих ініціатив народного депутата - законопроекти, спрямовані на перегляд споживчого кошика і прожиткового мінімуму, посилення соціального захисту ветеранів ВВВ, пенсіонерів, чорнобильців, людей з інвалідністю, дітей та сімей з дітьми, збереження ветеранських госпіталів, зниження тарифів, виконання рішень Конституційного суду в частини відновлення раніше скасованих соціальних гарантій і пільг.

«Разом із колегами з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ми пропонували механізми вирішення тарифного питання, план мирного врегулювання конфлікту на Сході, протистояли розпродажу української землі і здачі національних інтересів, активно виступали з бюджетними пропозиціями, спрямованими на розвиток медицини і освіти, стимулювання національної економіки, соціальний захист українських сімей. Але ці цінності суперечать антинародній політиці депутатів від партії влади, які за ці два роки не тільки не виконали жодної своєї передвиборчої обіцянки, а й приймали рішення винятково в інтересах іноземних кредиторів. Єдиний вихід з цієї політичної кризи - це перевибори парламенту і зміна всієї вертикалі влади, яка буде працювати в інтересах України і її громадян», - зазначила Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 26 липня 2021
×
Приєднатися