Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Ухвалена бюджетна декларація – це план обкрадання людей на наступні три роки

Депутати прийняли Бюджетну декларацію Кабінету міністрів на 2022-2024 роки, яка абсолютно не передбачає боротьби з бідністю, зростання зарплат і пенсій, зниження тарифів і цін. Іншими словами - це план обкрадання українців на наступні три роки.

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Виступаючи перед депутатами, Міністр фінансів хвалився, що уряд перевиконує плани зі збору податків до державного бюджету України, а суми на рахунках країни зросли на 64 мільярди гривень. І у мене виникає тільки одне питання: «Де гроші, Зін?». Якщо гроші є, то чому не підвищуються зарплати і пенсії, чому не зростає прожитковий мінімум, чому не відновлюють пільги і не індексують соціальну допомогу?  Бюджетна декларація від уряду – це не стратегія соціально-економічного розвитку країни, це план обкрадання людей на наступні три роки», – заявила Наталія Королевська.

За словами парламентаря, суть прийнятого документу, написаного під диктовку МВФ, – як під виглядом податків забрати у людей як можна більше грошей і нічого не дати їм натомість.

«Бюджетна декларація передбачає зростання тарифів, податків і цін, при цьому збільшення зарплат, пенсій і прожиткового мінімуму відбудеться на нижчому, ніж рівень інфляції, рівні,  кількість отримувачів субсидій продовжить скорочуватися, пільги, які держава повинна повернути чорнобильцям, пенсіонерам, ветеранам ВВВ і праці, згідно з рішеннями Конституційного суду, відновлені не будуть. Ми виступили категорично проти цього антисоціального документу, спрямованого на грабіж людей, і будемо домагатися його скасування!» – наголосила Наталія Королевська.

Парламентар переконана, що влада не має права витрачати державні гроші на жодні інші витрати, крім соціальних - від яких залежить поліпшення рівня життя громадян нашої країни.

«Захист людей, зростання соціальних стандартів, захист дитинства і материнства - ось пріоритети, навколо яких повинні готуватися бюджетні декларації та державні бюджети країни», - зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися