Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Роботу парламенту не можна оцінити навіть на одиницю - він не зробив нічого для захисту людей і подолання кризи

Про це 14 липня на брифінгу у парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«На цьому тижні завершується п'ята сесія дев'ятого скликання – своєрідний черговий навчальний рік цього парламенту. Чим він запам'ятається людям і які оцінки вони б поставили? За великим рахунком, оцінок людям і ставити нема за що, тому що депутати виконували не ті домашні завдання, які їм задавали люди. Коли люди просили захисту від коронавірусу, зниження тарифів, боротьби з безробіттям і бідністю, підвищення зарплат і пенсій, відновлення миру, підтримки дитинства та материнства, влада старанно виконувала домашні завдання з продажу землі, приватизації підприємств, легалізації казино, перетворення України на полігон для вирощування конопель. Іншими словами, влада просто тринькала майбутнє наших дітей і нашої країни. І я впевнена, що більшість людей не поставили б парламенту за ці півроку навіть одиницю!» – зазначила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що єдиний вихід із кризи, яка паралізувала нашу країну по всіх фронтах, – це перевибори парламенту і новий уряд, які дивитимуться вперед і будуватимуть потужний фундамент єдиної країни на базі цінностей захищеності і забезпеченості кожного громадянина – від немовляти до старого.

«Звичайно, одна із базових умов таких потрібних тектонічних зрушень, на яких повинна будуватися нова глобальна політика України, – це досягнення миру на Сході. Сьогодні дуже важливо почати процес мирного врегулювання конфлікту на Сході, вибудувати грамотну соціально-економічну політику, повернути людям віру у завтрашній день і довіру до своєї країни. А зробити це можна тільки конкретними якісними і професійними рішеннями, які знизять тиск від цін, платіжок та податків і підвищать рівень доходів і життя. Ми знаємо, як цього домогтися і ми зробимо все, щоб подолати ці труднощі заради нашого спільного майбутнього і щасливого майбутнього наших дітей», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися