Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Ми будемо домагатися скасування рішення про автоматичне списання заборгованостей з рахунків українців

Влада зобов'язана допомагати своєму народу, а не залишати його без засобів до існування. Так прокоментувала рішення Міністерства юстиції про автоматичне списання боргів з банківських карт громадян України народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Мін'юст дозволив фінустановам, в яких відкриті рахунки громадян нашої країни, на вимогу державних або приватних виконавців списувати гроші в рахунок перекриття існуючих у людей боргів за ЖКГ послуги, штрафи за порушення ПДР та інших заборгованостей. Іншими словами, держава дозволила просто залазити людям в кишеню без їх відома, попередньо загнавши українців в глибокі борги своїми непідйомними і необгрунтованими тарифами і замороженими соціальними стандартами», - зазначила Наталія Королевська.

За словами нардепа, тепер влада просто буде забирати останні гроші на прожиття у людей, які і так живуть за межею бідності.

«Борги за ЖКГ послуги вже перевищили 74 мільярди гривень, борги із зарплати - 3,3 мільярда гривень, ціни за півроку в середньому зросли на 8-10%, більше 50% людей живуть за межею бідності, безробіття стрімко збільшується. При цьому пенсії піднялися лише на мізерні 85 гривень, мінімальна зарплата заморожена, а кількість одержувачів субсидій штучно скорочується! Люди накопичують борги не від хорошого життя, а виключно через непрофесіоналізм влади, яка тільки збільшує побори, не підвищуючи добробут громадян нашої країни», - підкреслила політик.

Вона заявила, що рішення про автоматичне списання боргів з банківських карт - просто злочинне.

«Влада, як дрібний шахрай, залізе в кишеню кожного і залишить людей без грошей на їжу, лікування та інші життєво важливі потреби. Ми будемо домагатися скасування цього рішення всіма можливими способами! Ми передали владі наш антикризовий план, там чітко прописано, як реструктуризувати борги людей, за рахунок чого знизити ціни та тарифи, а також - як забезпечити підвищення зарплат і пенсій. На це гроші в держави точно є - достатньо грамотно і професійно ними розпоряджатися. Перед тим, як дати людям європейські тарифи і ціни влада мала б спочатку забезпечити їм європейські зарплати і пенсії!» - заявила Наталія Королевська.

Опубліковано: 7 липня 2021
×
Приєднатися