Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Рибак: ОП-ЗЖ – єдина партія, яка може дати людям мир і соціальний захист та підняти економіку

Цими днями депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак зустрілася у Черняхові із активом районної партійної організації щодо питання підготовки до місцевих виборів, а також взяла участь у зборах кандидатів у депутати у Черняхівську селищну об’єднану територіальну громаду.

Наталія Рибак наголосила на тому, що місцеві вибори-2020 очікуються надзвичайно непростими через законодавчі нововведення, які значно ускладнюють процес волевиявлення виборців і збільшують вірогідність маніпуляцій під час підрахунку голосів.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ принципово не користується брудними методами. Нашою зброєю має бути відкритість, чесність та правда. Наша партія єдина, яка може дати людям мир, стабільність, соціальний захист, підйом економіки. Саме це потрібно донести у кожне село, кожному його жителю. Вірю, що наші представники отримають довіру виборців та достойно захищатимуть інтереси своєї громади», – зазначила Наталія Рибак.

У Черняхівську селищну об’єднану територіальну громаду від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстровано 25 кандидатів, серед яких приватні підприємці, працівники фінансових, медичних, освітніх, соціальних та культурних установ. Перший номер у списку – директор центру первинної медико-санітарної допомоги Черняхівської районної ради Алла Виговська.

Опубліковано: 28 вересня 2020
×
Приєднатися