Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Леонченко: Ми продовжимо боротьбу за достойний рівень життя для кожного ветерана, кожного українця

Ветерани Великої вітчизняної війни та їхні рідні, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФРМИ - ЗА ЖИТТЯ й житомиряни, що бережуть історичну пам’ять країни, 14 січня поклали квіти до Монумента Слави у Житомирі з нагоди 76-ї річниці визволення Житомирщини від фашистських загарбників.

Під час мітингу-реквієму голова Житомирської обласної організації ветеранів Олександр Защитніков нагадав присутнім, що звільненню Житомирщини передувало визволення 6 листопада Києва, після чого війська Першого Українського фронту під командуванням генерала армії Ватутіна продовжили наступ і звільнили від фашистів майже половину Житомирської області.

Одним із перших 11 листопада 1943 року був визволений Черняхів. 31 грудня війська Першого Українського фронту визволили Житомир, 3 січня 1944 року — Новоград-Волинський, 5 січня — Бердичів, 6 січня — Чуднів та 10 січня – Любар. До середини січня територію області було повністю очищено від ворога – Житомирсько-Бердичівська операція була завершена.

Нажаль, сьогодні у Житомирі вже немає названих на честь видатних полководців вулиць, не має погрудь та пам’ятників – влада продовжує переписувати історію на власний розсуд.

«Молодші покоління Великої Британії та Америки впевнені, що це їхні діди перемогли Гітлера. Так їм розповідають під час уроків  історії. Але саме незламний дух та хоробрість радянських військ стали вирішальними у протистоянні гітлерівським військам. Саме наші діди та бабусі здобули перемогу у Другій світовій війні», — зазначив Олександр Защитніков.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не допустить, щоб пам’ять про Велику Перемогу була викреслена з історії України. На цьому наголосила керівник депутатської групи партії у Житомирській міськраді Наталія Леонченко.

«Я рада, що сьогодні маю можливість стояти тут разом з вами, дорогі ветерани. Ви надихаєте мене боротися за кращі часи для країни. Я та мої колеги робитимемо усе, щоб наблизити той день, коли усі люди матимуть достойний рівень життя, коли назвам вулиць повернуть імена справжніх героїв. Ми боротимемося за майбутнє  наших дітей та онуків, якого вони заслуговують — у нашій квітучі, багатій і щасливій Україні», — наголосила Наталія Леонченко.

Депутат передала від народного депутата Юрія Павленка слова вдячності ветеранам за перемогу, за мир, за можливість жити у вільній країні.

Участь у мітингу-реквіємі взяли також депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак, активісти та прихильники партії, громадськість.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися