Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Жителі прифронтової зони живуть в цілковитому інформаційному та соціальному вакуумі

Про це в ході робочої поїздки до «сірої» зони Донбасу заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні ми відвідали прифронтову Мар'їнку – побували у дитячому садку, терцентрі, відвідали сім'ї, які постраждали від війни, зустрілися з людьми.

Тут, на лінії фронту, де кожен день можна почути розриви снарядів, місцеві жителі більше за все хочуть, щоб зупинилися бойові дії і настав мир! На жаль, за ці п'ять років Україна не зробила жодного кроку назустріч цим людям. Вони як і раніше кинуті напризволяще – немає необхідної соціальної допомоги, відсутня вода, газ, опалення, є проблеми з транспортним сполученням. Та що там казати – навіть телевізійні канали, які дивиться вся країна, тут не показують. Люди живуть в цілковитому інформаційному та соціальному вакуумі!» – заявила Наталія Королевська.

За її словами, жителі прифронтових населених пунктів вітають початок дипломатичного процесу врегулювання конфлікту і чекають, коли від слів про завершення збройних дій українська влада перейде до конкретних мирних дій.

«Зі свого боку, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроекти, які спрямовані як на досягнення миру, так і на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, на надання особливого статусу дітям і мирним людям, постраждалим від війни, на підтримку вчителів, лікарів, соціальних працівників. Ухвалення цих законопроектів могло б в короткі терміни якщо не повністю вирішити цю ситуацію, то, принаймні, істотно поліпшити життя наших громадян, які щодня живуть на війні. Мир, захист дітей, підтримка людей, які постраждали від бойових дій, відновлення зруйнованого регіону – ось ті завдання, навколо яких повинні об'єднатися всі небайдужі політики нашої країни», – резюмувала народний депутат.

Опубліковано: 22 жовтня 2019
×
Приєднатися