Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Жителі Костянтинівки висловили підтримку кандидату в мери від ОП-ЗЖ Олегу Азарову і його команді

25 вересня народні депутати Наталія Королевська та Валерій Гнатенко представили жителям Костянтинівки кандидата в мери міста від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олега Азарова і команду професіоналів, яких він поведе за собою в міську раду на майбутніх місцевих виборах.

«Костянтинівка, як і інші прифронтові міста, переживають складні часи, адже всього за кілька десятків кілометрів звідси проходить лінія бойових дій. І наше головне завдання - перемогти на місцевих виборах і, об'єднавши зусилля нашої команди як в місцевих радах, так і в парламенті, розпочати приймати відповідальні рішення - повертати мир, захищати людей, відновлювати зруйновані міста, будувати школи, дороги та лікарні, підтримувати малий і середній бізнес, робити міста комфортними як для людей похилого віку, так і для молоді», - зазначив у своєму виступі Олег Азаров.

Наталія Королевська наголосила, що перезавантаження влади на місцевому рівні стане першим кроком до перезавантаження всіх вертикалей влади і скасування тих ганебних рішень, які були прийняті за останні шість років.

«Сьогодні київська влада абсолютно не цікавиться проблемами прифронтових міст Донбасу і їх жителів. Замість цього вони продовжують провальні реформи, забороняють людям говорити рідною мовою, переписують свята і відбирають у жителів Донбасу право голосу. Команда, яка йде на вибори від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Костянтинівці, кандидат в мери Олег Азаров, як і всі наші партійці у всіх містах Донеччини і України, готові об'єднувати зусилля і протистояти цьому свавіллю. Наші головні цілі - мир, працюючі підприємства, захищені ветерани та пенсіонери, достаток кожної української сім'ї, і, отримавши підтримку людей, ми обов'язково їх досягнемо», - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 25 вересня 2020
×
Приєднатися