Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Жінки Херсонщини підтримали нашу вимогу до влади відновити захист дитинства і материнства в Україні

У Херсоні учасниці засідання Національної платформи «Жінки за Мир» і Ради матерів Херсонщини підтримали звернення жінок України до уряду, парламенту і президента країни, яким потрібно відновити належну державну захист дитинства і материнства в Україні.  Про це заявила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«За останні шість років, внаслідок неадекватної і непродуманої політики влади, в Україні фактично демонтовано систему соціального захисту дітей та сімей з дітьми. Соціальні пільги та гарантії скоротили, виплати не індексують, прожитковий мінімум не підвищують, а діти з інвалідністю, діти-сироти, діти, які постраждали від бойових дій, і зовсім виявилися не потрібні державі.  За цей час разом з жінками України ми розробили і зареєстрували понад 100 законопроектів, спрямованих на посилення мирного процесу і соціальний захист людей. Також ми прийняли звернення жінок і мам України до уряду, президента і парламенту з вимогою негайно розглянути і прийняти в парламенті пакет «дитячих» законопроектів, спрямованих на посилення соціального захисту та підтримки дітей і сімей з дітьми. Це дозволить вберегти дітей від бідності, яка, згідно з прогнозами ЮНІСЕФ, може перевищити 50%, подолати демографічну кризу і відновити соціальну справедливість в Україні», - зазначила народний депутат.

Наталія Королевська також наголосила, що на минулому тижні вдалося об'єднати народних депутатів від різних фракцій, завдяки чому було прийнято ініційовану жінками України постанову №3414, яка передбачає посилення соціального захисту вихованців інтернатів, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей соціально незахищених категорій.

«Жінки Херсонщини, жінки України прекрасно знають і пам'ятають, як уряд не виконував і не виконує рішення Конституційного суду України, якими відновлюються пільги і компенсації чорнобильцям, ветеранам ВВВ, ветеранам праці та іншим незахищеним категоріям.  Також ми бачимо, як уряд досі не розпочав у повній мірі виконанувати антикризові закони, спрямовані на мінімізацію ризиків від пандемії коронавирусу.  Ми не можемо допустити, щоб і прийняті законодавчі норми про належний соціальний захист дітей-сиріт, вихованців інтернатів та дітей з інвалідністю також були відкладені урядом «в довгий ящик». Жінки вимагають, щоб норми, прийняті в постанові №3414 почали виконуватися негайно! Ми зробимо все, щоб не дати Кабміну самоусунутися від реалізації цих завдань і продовжимо робити все, щоб діти нашої стани отримували гідну державний захист і підтримка», - зазначила Наталія Королевська.

Опубліковано: 9 червня 2020
×
Приєднатися